Pirčių katilai

Projektuojame ir gaminame ekonomiškus pirčių katilus. Katilo sienelės storis 8 – 10 mm, kai standartinio katilo sienelė 4 – 5 mm. Dėl to mūsų katilai yra ilgaamžiai, nesideformuoja esant aukštoms temperatūroms. Gaminame tik apvalias pirties krosnis, todėl garantuojame, kad krosnelė nesusikraipys ir siūlės netruks. Tam buvo atliekami bandymai, ant įkaitusio katilo, kai metalo spalva jau būna raudona, apie 800 laipsnių karščio, kibirais buvo pilamas šaltas vanduo, kol katilas visiškai atvėso. Po atliktų matavimų buvo matoma kad katilas išlaikė savo parametrus. Atlikus bandymus su kvadratiniu katilu, matuojant buvo rastos deformacijos, krosnelės matmenys pakito. Kampuoti katilai nėra ilgaamžiai, jų eksploatacija daug trumpesnė, nuolat besiformuojant sienelėms trunka siūlės ir katilą reikia remontuoti, arba keisti.

Pagal pirties dydi paskaičiuojame katilo gabaritus, parenkame jo dizainą. Pagaminsime toki, kokio pageidaus klientas. Prieš gaminant galime nubraižyti trimatį jo eskizą. Prieš atiduodant, katilą išbandome. Atvežame į vietą ir sumontuojame. Savo produkcija pastoviai tobuliname, atliekame bandymus, kaip išdėstyti vidines pertvaras, kad katilas veiktu dar efektyviau. Katilo viduje yra dūmu persivertimo kameros, kurios smarkiai sumažina malkų sąnaudas, užtenka pora kartu pakrauti kamera, kad pirtis įkaistu, tai taip pat sutaupo jūsų laiką. Katilas yra sunkus, nes jam pagaminti sunaudojama daug metalo, dėl to esant tokiai masei baigus kūrentis jis dar ilgai vėsta. Jei pageidausite įmontuosime į katilą spiralę, ar iš išorinės pusės privirinsime kišenę, kuri kartu šildys vandenį boileryje, ar specialia termiškai izoliuota vandens talpa, kuri šildys visą namą. Galime sukonstruoti specialų katilą kuris žiema kaitins vandenį lauke esančiame kubile, ar baseine.

Patariame krosnelę ir kaminą apkrauti akmenimis tam, kad metalas kuo mažiau santykiautu su oru ir jo nesausintu. Akmenys padeda palaikyti drėgmę. Dažniausiai naudojami lauko akmenys, jie nieko nekainuoja, jų galima patiems prisirinkti. Norėdami įsitikinti kurie akmenys geresni, atlikome bandymą, puse krosnies apkrovėme lauko akmenimis, o kitą pusę sustingusios vulkano lavos akmenimis. Įkaitinus akmenis, ant jų be sustojimo buvo pilamas vanduo, kol galiausiai po 30 min. lauko akmenys ataušo, bet lavos akmuo vis dar liko karštas. Kad butu galima krosnelę apkrauti akmenimis yra gaminamos įvairios grotelės, kurios laiko akmenis. Grotelių pasirinkimas labai didelis, nuo paprastų iki prabangių, kalvio darbo. Gražios grotelės paryškina katilo prabangumą. Klientas įsigyja vienetinį, meistro sukurtą gaminį, pagaminta pagal jo individualų užsakymą.

Atliekame visus santechnikos darbus. Patariame ir konsultuojame, visada atsakome į klientui rūpimus klausimus.