Laiptai

Mūsų viena iš pagrindinių specializacijų yra laiptai su metaline laiptasija. Gaminame įvairaus dizaino laiptus, įgyvendiname kliento fantazijas, patariame apsispręsti jei klientas nežino kuris laiptų modelis jam tiktų. Gaminame lauko ir vidaus laiptus, privačiam namui ir visuomeninam pastatui. Galime pagaminti specialius laiptus kurie būtų pritaikyti ir žmonėms su negalia. Taip pat sulankstomus, pakeliamus ar paslepiamus laiptus, skirtus užlipti į palėpę, Atliekame senų laiptų restauraciją, bei remontą. Pagaminsime bet kokio stiliaus laiptus pradedant nuo praeitų amžiaus laikų iki šiuolaikinio, naudojant stiklą, akmenį, medį, plastiką, karboną, nerūdijantį ir paprastą plieną.

Apie laiptus jau reikia galvoti dar nepradėjus statyti namo. Nes jie skirti ne tik užlipti ir nulipti, bet ir užpildo dalį namo erdvės, suteikia jam stilių, tai yra namo puošmena. Laiptai taip pat turi būti patogūs, daugelis šiuolaikinių architektų jiems palieka mažai vietos, dėl to laiptai tampa suspausti, nepatogu jais nulipti. Dažnai laiptams paliekama maža anga, ir lipant gali kliūti galva. Dėl šių priežasčių rekomenduojame statybos eigoje kreiptis pas mus, kad pastebėjus trūkumus juos dar būtų galima pašalinti. Jei bus grindinis šildymas nubraižysime kur jo nevedžioti. Taip pat nubraižome laiptų apšvietimo šviestuvų išdėstymą.

Susisiekus su mumis atvažiuojame pas klientą, pamatuojame, vietoje nubraižome eskizą, pasakome ar norimi laiptai išeina, paskui nubraižome trimatį laiptų brėžinį AutoCAD, arba SolidWorks programa. Jei reikia paskaičiuojame leistinas apkrovas, parenkame spalvas. Po laiptų montavimo galime atlikti ir apdailos darbus. Mūsų įmonėje laiptasijos virinimo darbus atlieka specialistas iš Vokietijos, turintis ilgalaikę patirtį. Jei klientas pageidauja, atliekame tik laiptasijos gamybą. Jei klientui reikia pigių laiptų, naudojame pigesnes, bet taip pat tvirtas medžiagas. Mūsų gaminiai yra nebrangūs ir kokybiški.