Turėklai

Gaminame, projektuojame, kuriame įvairaus dizaino turėklus. Tam naudojame metalą, nerūdijantį plieną, spalvotus metalus, medį, stiklą. Todėl galime pagaminti metalinius, medinius, stiklinius, kaltinius ir kombinuotus turėklus.

Turėklai yra laiptų puošmena, todėl gaminant turėklus skiriamas ypatingas dėmesys jų dizainui, detalėms, elementams, skirtingų medžiagų komponavimui. Visas turėklams reikiamas detales galime pasigaminti patys, todėl galime pagaminti autentišką, vienetinį turėklų modelį. Galime sukurti bet kokį turėklų modelį, skirtą ofisui, nuosavam namui, daugiaaukščiams, klubams, skirtus invalidams.

Meniški turėklai yra nupiešiami ant popieriaus natūralaus dydžio, visos detalės yra suderinamos su klientu ir tik tada gaminama. Pastoviai kuriame vis naujas turėklams skirtas detales ir jas įkomponuojame į turėklus, todėl mūsų gaminiai pastoviai yra tobulinami. Galime atrestauruoti senovinius turėklus. Pamatuojame, paskaičiuojame, nubraižome, pagaminame, atvažiuojame ir sumontuojame. Klientui pageidaujant visada patariame ir konsultuojame.